produkty

Laser TRAP  ???????

  Laser TRAP je velmi realistická hra, imitující opravdovou střelbu na asfaltové holuby (olympijský TRAP) . Toho je docíleno díky střelbě z opravdové brokovnice a opravdového letícího terče (ovšem s tím rozdílem, že nedochází k efektu nepříjemného zpětného rázu) , navíc je střelba laserem bezpečná a šetrná k přírodě, bez jakéhokoli znečištění a hluku (nedochází k odpadu jako při sestřelení skutečného cíle např. střepy asfaltových holubů, vystřelené nábojnice, olovo z nábojů atd.). Znamená to tedy, že po skončení hry zůstává hrací plocha ve stejném stavu jako před jejím zahájením.

Laser TRAP je velice atraktivní hra pro široké spektrum hráčů, včetně žen a dětí.


Jde o ideální, efektivní a úžasnou zábavu pro vaše firemní akce, semináře, svatby, festivaly, výstavy, narozeninové i jiné večírky, kempování, rauty, dovolené atd.

                           

Laser TRAP se hraje s reálnými brokovnicemi ráže 12, jejichž spouštěcí mechanismus byl nahrazen elektronickou kartou s vysílačem a přijímačem.
Díky tomuto speciálnímu systému zbraně neposílají projektil, ale vyzařují infračervený paprsek, který může letět až 40 m (stejná vzdálenost a stejný rozptyl).


Zařízení je vybaveno špičkovou technologií:

 Ovládací deska přijímá informace rádiové vlny z brokovnice
 Okamžitě reprodukuje zvuk výbuchů a dopadu na cíl.
 Spočítá body a prezentuje je na svém digitálním displeji.

V průběhu hry vidíte skóre na digitálním displeji ,který je postaven před Vámi.Současně na stejný cíl může střílet 5střelců. ( ze stran může být i více ).Čím více hráčů se do hry zapojí, tím se hra stává zábavnější

Terče jsou nerozbitné a je možno do nich střílet opakovaně dle libosti..Systém nabízí 4 různé hry, které kombinují rychlost a přesnost.

Některé hry jsou jednodušší než ostatní, ale i bez ohledu na stupni náročnosti vámi zvolené hry, získáte body při zasažení cíle.

· Je možno hrát venku i uvnitř.
· Ve dne i noci.


Pro venkovní hru :

Ideální hrací plocha by měla mít nízký travnatý porost o rozměrech 15 - 20 m šířky a 25 - 35 m délky. Dále by měla být orientována tak, aby v případě slunečného počasí měli střelci slunce z boku nebo za zády.

Pro hru uvnitř :

Hrací plocha by měla mít rozlohu přibližině 5 x 8 metrů. Je vhodnější tmavší místnost (nevhodná střelba proti oknu ), protože světlo ovlivňuje funkci vnitřního systému zařízení. Střílí se na fixní elektronické cíle, umístěných na libovolných předmětech ( kulisách ) dle zvoleného tématu.

Celý systém vydrží v provozu cca. 8 hodin ( potom nutno dobít ).